Deelnemers

110 kilometer

Foto: Jannie Bos

Het maximum aantal inschrijvingen voor de 110 en 80 km samen is 200 deelnemers. Als het maximum aantal is bereikt, zullen we met een wachtlijst werken. Is dat niet het geval, dan kan er ook op de dag zelf nog worden ingeschreven, met een toeslag van € 5,00 op het inschrijfgeld.

De website is bijgewerkt tot en met 22 januari 2019 19:00 uur.

 

Deelnemers 110 kilometer Long Distance Walk

  1. Con Bollmann - Venlo-Blerick
  2. Annic Deman - Menen (BE)
  3. Luc Dekeirsschieter - Willebroek (BE)
  4. Anita Pepers - Veghel
  5. Jan Dinnissen - Wijchen
  6. Dirkje Oegema-Greidanus - Franeker
  7. Jan Kransse - Nieuwe Tonge
  8. Adrie Ros - Bergen op Zoom
  9. Albert Dietvorst - Tilburg
  10. Jan 't Mannetje - Melissant
  11. Corina Riezebos-Rijploeg - De Lier
  12. niet vermeld -
  13. Andreas Klomp - Axel
  14. Annie van der Meer - Oldeholtpade
  15. Hans Pranger - Handel
  16. Erwin van den Bosch - Zeist
  17. Gerard de Jong - Dinteloord
  18. Hans van Heeswijk - Schijndel
  19. Maik Eijdems - Heerlen
  20. Jeffrey Tanis - Ouddorp
  21. Renée Vroom - Zaandam
  22. Rudy De Roovere - Schelle (BE)
  23. David Gerrits - Ede
  24. Ed van der Zee - Meppel
  25. Wilma Driessen - Horst
  26. Hanny Klumpkens - Sevenum
  27. Piet Bezuijen - Ouddorp
  28. Bert Timmermans - Veghel
  29. Willem van der Zee - Brielle
  30. Arian van der Burg - Beesd
  31. Hein Sanders - Voorburg
  32. Adrie Zoon - Dirksland
  33. Jos van Gorp - Kasterlee (BE)
  34. Thijs Timmermans - Sittard
  35. Jenny Bergs - Wouw
  36. Theo van 't Geloof - Hendrik-Ido-Ambacht
  37. Peter de Looze - IJzendijke
  38. Dick Stoevelaar - Nieuw Beijerland
  39. Gerda Stoevelaar - Engelkes - Nieuw Beijerland
  40. Michiel Tamerius - Boxtel
  41. Wim van Dijke - Poortvliet
  42. Jan Willem Vogels - Borne
  43. Coert Peeters - Almere
  44. Gerardo Verschuur - Delft
  45. Arie Kandelaars - Deurne
  46. Hans van der Helm - Sittard
  47. Mitchell Perdon - Reek
  48. Martin Vos - Papendrecht
  49. Rien de Wit - Zevenbergen
  50. Arjan Bogerd - Leerdam
  51. Rob van Stuivenberg - Son en Breugel
  52. Wilfried Timmermans - Lelystad
  53. Wennie van Beek - Schoonhoven
  54. Marjolein van den Broek-Wouters - Zutphen
  55. Rinda Scheltens - Zwolle
  56. Michel Verschuren - Waalwijk
  57. niet vermeld -
  58. Kevin Van Nuffel - Boechout (BE)
  59. Bart Van Bael - Wiekevorst (BE)
  60. Kim Janssens - Mol (BE)
  61. Jozef Glassee - Herentals (BE)
  62. Gustaaf Salu - Heist-op-den-Berg (BE)
  63. Bunyamin Karasu - Den Haag
  64. Jan Haverkorn - Hippolytushoef
  65. Rik Weverbergh - Diepenbeek (BE)
  66. Trudy van der Meer - Pijnacker
  67. André de Winter - Katwijk aan Zee
  68. Jantinus Meints - Woerden
  69. Leonard Vermeulen - Sint - Willebrord
  70. Daniel Lhoest - Waremme (BE)
  71. Ed Voogt - Alphen aan den Rijn
  72. Peter Asselman - Denderbelle (BE)
  73. Gerard Heunks - Barendrecht