Deelnemers

80 kilometer

Foto: Jannie Bos

Het maximum aantal inschrijvingen voor de 110 en 80 km samen is 200 deelnemers. Als het maximum aantal is bereikt, zullen we met een wachtlijst werken. Is dat niet het geval, dan kan er ook op de dag zelf nog worden ingeschreven, met een toeslag van € 5,00 op het inschrijfgeld.

De website is bijgewerkt tot en met 4 maart 2019 15:00 uur.

Deelnemers 80 kilometer Kennedymars

  1. Ron van Winden - Zoetermeer
  2. Will Ubben - Sweikhuizen
  3. Lars van de Wouw - Steenbergen
  4. Jos Boot - Zoutelande
  5. Remco Luhrman - Klundert
  6. René Beukema - Groningen
  7. Mike Bertrand - Geleen
  8. Cor Mets - Den Haag
  9. Mary Draisma - Zoetermeer
  10. Martin Hegeman - Nieuw-Heeten
  11. Wilko de Vos - Ooltgensplaat
  12. Willy Griffioen-Lam - Hollandsche Rading
  13. Cor Griffioen - Hollandsche Rading
  14. Rageni Goeptar-Sewnarain - Hilversum
  15. Adriaan van den Dool - Rotterdam
  16. Stijn De Keyser - Tielt-Winge (BE)
  17. Riny Jehoel - Haarsteeg
  18. Yves Peeters - Itegem (BE)
  19. Margy Michiels - Bornem (BE)
  20. Pieter Vellekoop - Maarssen
  21. Henk Moerenhout - Ooltgensplaat
  22. Harrie Bril - Schuinesloot
  23. Martha Westhoeve-Krijger - Ouddorp
  24. Ab Reuling - Didam
  25. Arjen Schregardus - Hoofddorp
  26. Piet van der Kroft - Reeuwijk-Dorp
  27. Kees Zwartbol - Mijnsheerenland
  28. Jacqueline van Drongelen - Puttershoek
  29. Frank Marchand - Tilburg
  30. Gerard van Amelsvoord - Kaatsheuvel
  31. Monique van der Slot - Woerden
  32. Peter Drenth - Woerden
  33. Chris Lauwen - Roosendaal
  34. Ludo Hageman - Didam
  35. Ed van Hagen - Vrouwenpolder
  36. Frans Rietveld - Stad aan het Haringvliet
  37. Emile Meerman - Middelburg
  38. Marleen Ramakers - Geldrop
  39. Anita de Roo - van Hoof - Dordrecht
  40. Frans de Roo - Dordrecht
  41. Adri Hollaar - Sommelsdijk
  42. Harry Sellis - Kampen
  43. Jolien Dijkhof - Kampen
  44. Raoul Hermens - Baarn
  45. Rob Pater - Alkmaar
  46. Pieter Sparreboom - Spijkenisse
  47. Ronald Mirer - Spijkenisse
  48. Paul Hollestelle - Delft
  49. Joost van Everdingen - Numansdorp
  50. Georges Lefever - Mechelen (BE)
  51. Koos van Dorp - Meppel
  52. Diana Ledderhof - Den Haag
  53. Jolanda van Zwam - Rotterdam
  54. Martien Polderman - Schiedam
  55. Peter Haas - Munstergeleen
  56. Rosalie Meijer - Kapelle
  57. Jan Wittekoek - Oude Tonge
  58. Zeeger van den Berg - Alkmaar
  59. Frits Majoor - Duiven
  60. Marita Keurentjes - Voorschoten
  61. Roel van der Wijst - Uden
  62. Anton van Meerveld - Nijkerk
  63. Marco Verheijen - Horst
  64. Frans Nootenboom - De Heen
  65. Marina Selleslagh - Mechelen (BE)
  66. Benny Borgt - Koewacht
  67. Wim Vandamme - Bornem (BE)
  68. Johan van Campen - Zoetermeer
  69. Erik Froeling - Geffen
  70. Wim Hebing - Hoogvliet
  71. niet vermeld -
  72. Albertus van Ginkel - Waarder
  73. William De Fleurquin - Westdorpe
  74. Marijke Nijland - Amersfoort
  75. Antonio Unali - Zuid Beijerland
  76. Gerrit Arfman - Kapel-Avezaath
  77. Pieter Dolron Wadenoijen - Wadenoijen
  78. David Vos - Lopik
  79. Roelof Otten - Hoogeveen
  80. Bram Pieterse - Apeldoorn
  81. Appie Bos - Drachten
  82. Jannie Bos - Drachten
  83. Harrie van Adrichem - Naaldwijk
  84. Diny Meurs - Ede
  85. Nel Eisberg - Ermelo
  86. Wim Bandsma - Hilversum
  87. Marthijn Sliekers - Heerhugowaard
  88. Jos Lucas - Koersel (BE)
  89. Peter Verbaarschot - Deurne
  90. Harry Grubben - Echt
  91. niet vermeld -
  92. Cora Spruit - Krimpen aan den IJssel
  93. Dirk Jaarsma - Hoorn